Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

BOSEL Nakliyat Depolama, şehirlerarası, evden eve nakliyat, uluslar arası, evden eve taşımacılık, hizmetleri sunmaktadır.

Evden eve nakliyat depolama sektöründe yepyeni bir evden eve taşımacılık hizmet anlayışı doğrultusunda evden eve nakliye hizmetinin hakkını sunan evden eve nakliyat taşıma firmasıdır.

Evden eve nakliyat ve depolama hizmeti! Evden eve nakliyat işlerinde BOSEL Nakliyat hizmet kalitesini hissedin. Hızlı, güvenilir, üstün kaliteli evden eve nakliyat taşıma hizmeti burada.

Bosel nakliyat; 33 yıldır ev taşıma, depolama, eşya taşımacılık sektöründe profesyonel şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası eşya taşıma hizmet veren Ev, ofis, işyeri, fuar, fabrika, piyano, kasa, taşıma firmaları arasında referanslı müşteri potansiyeli fazla olan kaliteli evden eve nakliyat Firması'dır çünkü işimizi gerektiği gibi size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz evden eve taşımacılık hizmeti sunarak yapıyoruz.

Biz BOSEL `iz! Kurulduğumuz günden sonra profesyonel iş anlayışımız, genç, dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, inandığımız ilkelerden asla taviz vermeyen yapımız, Türkiye Başta olmak üzere dünya çapında yaptığımız çalışmalarla her platformda adımızdan sık sık bahsettirmeyi başardık.

Daha kurulduğumuz gün yaklaşık 30 yıllık vizyonlarımızı belirledik.

2008 vizyonunu başarıyla tamamlayan firmamız, 2009 ve 2015 vizyonunu hayata geçirmek için çalışmalarına hız verdi. İnsanlık için en iyi hizmeti vereceğimizden eminiz ve kalitemizden faydalanacak, başarısını BOSEL Eşya Yük Taşımacılık ile arttıracak olan müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

BOSEL NAKLİYAT: Türkiye'nin en geniş Araç filosuna sahip olan firmamız, ticari ve sektörle Hizmetleriyle yaklaşık 100 sektöre hitap ediyor. Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi planlayan şirketimiz, Taşıma, kalite kontrol ve Ar-Ge departmanlarının üstün performansı ile sürekli yeni alanlar için yeni fikirler üretiyor.

Bu fikirler tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayarak, bayi ağımızı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişletiyoruz. Türkiye’de 81 ilde dünyada da 40 ülkede (01.08.2009) yer alıyoruz. 2000'i aşkın Çözüm Ortağımız ile kalitemizi insanlığın hizmetine sunuyoruz.

BOSEL bünyesine katılan yeni Çözüm Ortaklarımız ve Araç Filolarımız ile çığ gibi büyüyoruz.

Biz gücümüze, Çözüm Ortaklarımıza, çalışanımıza, müşterilerimize daha doğrusu BOSEL ailesine güveniyoruz. Biz yeni stratejilerimizle (Strateji 123) aynı anda, aynı noktada, aynı hedefe doğru yol alıyoruz. Biz 30 yıldır birliğimizden gelen gücümüze güveniyoruz BOSEL NAKLİYAT Evden Eve Ofisten Ofise Şehir İçi Şehirler ve Uluslar arası Eşya Taşıma Hizmetleri...

Bosel olarak evden eve nakliyat (evden eve taşıma) ofis taşıma, şehir içi taşıma, piyano taşıma, şehirler arası taşıma, parsiel eşya taşıma, askılı tekstil taşıma, ev eşyası depolama, fuar taşımacılığı ve uluslar arası ev eşyası lojistik hizmetleri sunmaktayız.

BAŞARMAMIZIN BİRİNCİ TEMELİ SİZ MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİDİR....!

Firmamız Hakkında

Evden Eve Depolama Firmaları olarak sizlere ev ofis eşyası depolama hizmeti sunan ender Profesyonel eşya depolama Şirketinden bir tanesidir.

eşya depolama, ofis Eşyası Depolama, şehir içi, şehirlerarası, uluslararası, depo, depolama, antrepo, pratik, kolay, hazır, kiralık, depo, hizmetleri İstanbul'da rutubetsiz ortamlarda eşya depolama hizmetleri sunmaktayız.!

Yukarı